- je bent hier:
- home
- / lekker makkelijk nummer 3 2012
- / op de camping

Gezellig bij Angela en Erik op de camping
Bescheiden als ze zijn hebben Angela en Erik de Man een schitterende supermarkt op camping De Hertshoorn in Garderen. Voor de vaste gasten is het inmiddels vertrouwd en altijd gezellig om wat boodschapjes te doen. Maar ook als passant krijg je direct een vakantiegevoel als je het pleintje voor de winkel op loopt. Eenmaal binnen komt de geur van vers gebakken broodjes je tegemoet, veel vers gekoelde producten en een breed assortiment levensmiddelen en vakantie-artikelen. Daar word je vrolijk van! Het is dan ook hét trefpunt van de camping.
Gedreven door hun enthousiasme en ondernemerslust staat Erik, vanaf dit voorjaar, met een rijdende winkelwagen op camping De Rusthoeve, ook aan de Puttenseweg .
Achter op het nieuwe terrein heeft Erik, net als veel campinggasten, een vaste plek. In de wagen een klein assortiment levensmiddelen en uiteraard verse broodjes en buiten een gezellig zitje waar je rustig een ijsje kunt eten en een gezellig praatje kunt maken. Dat is Erik wel toevertrouwd. www.ardoer.com/hertshoorn en www.rusthoeve.nl







